SHUNTTECH; mühendislik sektörünün çeşitli disiplinlerinde başarı ve tecrübeyi sentezlemiş ekip üyeleri tarafından büyük bir araştırma ve uzun vadeli çalışma neticesinde kurulmuştur.

Amacımız; ekibimizin her bir üyesinin ayrı ayrı deneyimleri, sektör kültürleri ve farklılıkları ile, dünya standartlarında hizmet sunarak faaliyet alanlarımızda sektöründe birinci tercihi olmak ve enerjinin, insana ve çevreye zarar vermeden, en verimli şekilde ve kesintisiz olarak kullanımına yönelik çözümler sunmaktır.

SHUNTTECH’ i biraz daha yakından tanıdığınızda benzerlerinden neden farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın, dökümanlarda veya sloganlarda “Farklıyız…” diye yazmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır çeşitli sektörlerde başarı ile faaliyetlerini sürdürmüş ve farklılık kavramının ne olduğunu ve nasıl sorumluluklar getirdiğinin bilincinde olan ayrı ayrı konusunda uzman ekip ile hizmet veriyoruz.

Başarı, bilgi, tecrübe ve güven mi arıyorsunuz? SHUNTTECH olarak size bu kavramları en doğal haliyle sunuyoruz…

SHUNTTECH, benzerlerinden neden farklıdır?

Çünkü herşeyden önce;

İşimizi gerçekten isteyerek ve severek yapıyoruz.

İnanıyoruz ki; yaptığınız işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi sürekli geliştirmek ve daha da başarılı olmak için çalışırsınız.

SHUNTTECH ekibinde görev alan herkes işini severek yapıyor ve faaliyet gösterdiğimiz alanda gelişebilmek için çaba harcıyor.

En iyi hizmeti sunmak için sürekli araştırıyoruz.

 

Ölçüm-Analiz-Raporlama, Projelendirme ve Taahhüt, Kestirimci Bakım ve Enerji Verimliliği, Ürün Belgelendirme ve Tip Deneyleri, Yenilenebilir Enerji, Yıldırımdan Korunma ve Topraklama, AR-GE Projeleri  konularında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz için kullanılabilir formata uyarlamaya çalışıyoruz. SHUNTTECH kesintisiz, güvenilir ve temiz enerji ihtiyacında, mühendislik firmalarının çözüm ortağı olmak, çevre bilincini tüm dünyada yaygınlaştırmak için, dünya standartlarında kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve yenilikçilik gücümüzü stratejik hedeflerimiz ile birleştirerek kreatif girişimlerde bulunuyoruz.

“Seçici olmaz iseniz geçici olursunuz” anlayışını ilke edindik.

Hizmet sunduğumuz alan ile ilgili seçici olarak sektörümüzde kalıcı izler bırakmak için çalışıyoruz. Uzun soluklu başarılar için tüm ekibin ortak hareket etmesine inanan ve bir takım anlayışı ile ilerleyen SHUNTTECH, insan hayatını kolaylaştıracak çözümler ile hizmetlerin tasarımı ve sunumu süreçlerindeki üstün mühendislik deneyimlerini, çalışanlarının dinamizmi ve sürekli gelişimleri ile birleştirmektedir.

Değerlendirmelerimizi kendi içimizden çok paydaşlarımızla yapıyoruz.

Başarının anahtarının iç değerlendirmeler ile paralel olarak dış değerlendirmelerden de geçtiğini biliyoruz. Bu sebeple sürekli hizmet verdiklerimiz ve hizmet aldıklarımız ile değerlendirmeler yapıyoruz. Bir nevi ayçiçeğinin sürekli güneşi takip etmesi gibi, bizde sürekli dışa dönük bir çalışma yöntemi izliyoruz.

Sorun değil çözüm üretiyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Farklı büyüklükteki ve sektördeki firmaların taleplerini karşılarken ve müşterilerimiz ile faaliyet sahamıza yönelik projeler geliştirirken çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunlar karşısında bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “sorunlar” değil “çözümler” üretiyoruz.

SHUNTTECH’in dört bir yanı sağlam hedeflerle çevrilidir.

 

Mühendislik sektöründe hizmet veren bir kurum olarak dört bir yanımızı “Başarı”, “Bilgi”, “Tecrübe” ve “Güven” ile çevirdik.

Elbette SHUNTTECH’ i farklı kılan tüm özellikler bunlarla sınırlı değildir. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenli bir iş/çözüm ortağı arıyorsanız sizleri, SHUNTTECH’e davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Mühendislik hizmetleri sektöründe, global bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet sunduğumuz müşterilerimizi iş ortağı olarak görmek ve onlara değer katacak çözümler sunarak, paydaşlarımız tarafından saygı duyulan bir kurum olmaktır.

İLKELERİMİZ

  • Daima gelişen kaliteli hizmet vermek
  • Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak
  • Yeni ve yaratıcı çözümler üretmek
  • Güvenilir iş birliği kurmak
  • Objektif olmak
  • Sonuç odaklı olmak